Straupes pamatskolas kolektīvs kopā ar vecākiem saulainā 1.septembra rītā svinēja skolas gada sākumu. Astoņi 9.klases skolēni skolas saimē ieveda 18 pimklasniekus - koši, pārliecinoši, iespaidīgi. Izskatās, ka pamazām kļūstam par zēnu skolu, jo 2 klasēs mācīsies tikai zēni, tāpēc arī puišu sagatavotā deja ar ļoti nopietnām sejas izteiksmēm priecēja visus. Paldies Egīlam Tomiņam, kurš pats, mazs būdams, droši norunāja sveiciena dzejoli. Devītie bija sagatavojuši dažādus pārbaudījumus 1.klases bērniem par visu to, kas viņus skolā sagaida - arī salto un ritenīša mācīšanās. Tas tika uztverts ar aplausiem. Dāvanā pirmklasnieki saņēma pudeles ūdenim. Paldies Ričardam Laugam par skanīgajām dziesmām! Pārsteigumu visiem sagādāja Mežacūka, kas teicās skolu kopā ar lapsu noskatījušas ziemas apmetnei. Lai arī jābaidās no medniekiem, Aleksandra droši viņu aicināja uz savu mežu, jo tur mednieku neesot.wink Mežacūka visiem arī kaut ko iemācīja - kopā dziedāt un izkustēties, ejot medībās. Tas tik bija jautri! Patika gan lieliem, gan maziem. Par to vislielākais PALDIES Cēsu Tautas teātra aktrisei Inutai. Sveiciena un laba vēlējuma vārdi no Pārgaujas apvienības vadītājas Marutas Drubiņas. Un jaunais mācību gads var sākties.