E-SPACE ekoskolu aprites ekonomikas projekta ietvaros Straupes pamatskolas 7.klases skolēni apmeklēja Vidzemes inovāciju nedēļu Cēsīs. Kopstrādes mājā SKOLA6 bioekonomikas POP-UP informatīvajā stendā iepazināmies ar risinājumiem un jauninājumiem , kā izmantot ''dabas dotos'' materiālus kā izejvielas  un kā bioekonomika var dot ieguldījumu ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā. Interesanti un inovatīvi produkti no visas Eiropas.- kleitas, T-krekli un apavi no koka, aļģēm ,viedtālrunis no cukura citrusaugļu atliekām, piena olbaltumvielām,  kafijas savienojumiem, pat rozēm, pārtika, kas izgatavota no kukaiņiem, aļģēm, papīrs, kas izgatavots no sēnēm, zāles un vēl...Mums bija iespēja nodegustēt kraukšķīgas miltu melnuļu uzkodas un circeņus  baltajā šokolādē. Informatīvais stends balstīts uz četriem no 17 ANO ilgtspējīgas attīstības mērķiem- novērsts bads, inovācijas un infrastruktūra, atbildīgs patēriņš, dzīvība uz zemes.