Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) 2018./2019. mācību gadā uzsāka izglītības projektu velosipēdu vadītājiem “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”. Projekta mērķis - velosipēda vadītāja apliecība katram bērnam velobraucējam.  Lai to panāktu, CSDD piedāvāja organizēt velosipēdistu eksāmena kārtošanu savā skolā un skolas pedagoga vadībā.
Projekts  nodrošināja skolu ar mācību līdzekļiem velosipēdistu izglītošanai, metodiskajiem ieteikumiem pedagogiem mācību procesa nodrošināšanai.
Visu mācību gadu 4.klases skolēni audzinātājas Anitas Lazdānes vadībā cītīgi mācījās velo noteikumus, apguva ceļazīmes, vingrinājās testu veikšanā. Nu šī priecīgā diena ir klāt, un visi 12 skolēni ir nokārtojuši CSDD eksāmenu un saņēmuši velosipēdistu apliecības.