Reportāža no 31. maija.  6-gadīgo bērnu grupa „Sprīdīši’’ pulcējas skolas pagalmā. Diena iesākas ar pārsteigumu dāvanu - rozi. Ar dārznieces palīdzību, visu aktīvu līdzdalību mūsu roze augs ļoti zīmīgā vietā - pie Straupes karoga masta.                                                   Un tad izturības pārgājiens var sākties. Ejot uzdevums - ieraudzīt kaut ko dzeltenu, sarkanu un zilu. Kopīgs foto pie koši dzeltenā rapšu lauka.                                                    

  Pirmā pietura ‘’Ezīšos”, otrās brokastis, atpūta un tikšanās ar Meža māti. Uzdevumi: koku un krūmu atpazīšana pēc zariņa (nebija viegli), mīklu minēšana un saldās balvas. Paldies skolotājai Daigai par viesmīlību!                                                                  

Un atkal ceļā uz ‘’Vējiņiem”… upi meklējot un atrodot! Kā lai tiek otrā krastā? Mums ir palīgi! Paldies ‘’Braslas priedes” saimniekiem - 13 reizes šurpu turpu, un visi sausām kājām esam pārcelti upes otrā krastā.                                                                                         

  Esam brīnišķīgā vietā, un pusdienu zupa neticami garšīga. Pēdējā pietura, meža futbols, basketbiljards, līdzsvara treniņš un pašiem savi uzvarētāji.                                                       

Esam sagaidījuši vismīļākos ciemiņus! Apsveikuma brīži ir jūsu atmiņās, un „Sprīdīšiem” ceļš turpinās…     

 Lai veicas!       

6-gadīgo grupas audzinātāja Indra Abzalone

Bildes skaties foto galerijā