Mežs ir viena no plašākajām ekosistēmām Latvijā. Par dabas daudzveidību mežā un dabas procesiem projektu nedēļas ''Mežs'' ietvaros skolā notika nodarbība kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centra ''Pauguri'' vadītāju Andu Andrušaiti. Izzinošas, izglītojošas, atraktīvas stacijas- koku bingo, dzīvnieki novadu ģerboņos, dzīvnieku ēdienkarte, nogāžu mežu daudzveidība, ''Dzīvnieku tvisters'', izdzīvošanas principi. 5.-9. klašu puiši kopā skolotāju Jāni Mičuli devās makšķerēt uz Riebiņa ezeru.Peldvieta ir iecienīta atpūtas vieta gan pagasta iedzīvotājiem, gan viesiem, tāpēc puiši uzstādīja informatīvu zīmi  ''Ejot dabā, ko atnesi, to aiznes!'', atsaucoties Pasaules dabas fonda un Dabas aizsardzības pārvaldes uzsāktajai kampaņai. Projektu nedēļas laikā tapa grīdas, sienas un galda spēles, ko veidoja skolēni:  ''Monomežs'', ''Ko tu zini par mežu?'', ''Iepazīsim Latvijas kokus'', ''Dabai draudzīgs Jāņu vainags'',''Desas uz akmeņiem'', ''Putniņš uz zara'', ''Aizsargājamie dzīvnieki'', ''Meža Alias'', ''Koku domino'', ''Dzīvnieku pēdas'', ''Dambrete''. Esam gatavi spēlēties ar citām ekoskolām, vecākiem, skolas viesiem.