Šoreiz jauno grāmatu plauktā pieejamas grāmatas visdažādāko vecumu lasītājiem. Deivida Valjama grāmatu cienītājiem jaunākā autora grāmata – „Pusnakts banda”. Pašiem mazākajiem lasītājiem sagādātas krāsainas, košas un interesantas grāmatas, piemēram, V. Sēļa skaistā „Zvēru lāde” un citas. Mūsu bibliotēkas plauktu papildinājusi arī lasītāju atzītā Māras Zālites grāmata „Paradīzes putni”, kas ir turpinājums grāmatai „Pieci pirksti”.

Jaunāko grāmatu saraksts:

 1. Burvju rota. Rouzija Benksa
 2. Draudzīgie delfīni. Rouzija Benksa
 3. Nebēdnīgie stāsti. No sērijas par Mašu un Lāci
 4. Paradīzes putni. Māra Zālīte
 5. 101 dalmācietis. Dodija Smita
 6. Normana pasaule. Džonatans Maress
 7. Pilsētbērziņu ģimene zaļumos. Andrē Belžekiene
 8. Zvēru lāde. Varenais Sēlis
 9. Kurš no mums lidos? Andra Manfelde
 10. Ceļš uz nezināmo 1. grāmata Melnais akmens. Aivars Kļavis
 11. Pusnakts banda. Deivids Valjamss
 12. Vista, kura nozuda miglā. Daiņus Šukis
 13. Čukbāniša Rūkonīša un stārķa piedzīvojumi
 14. Trīs sivēntiņi. Jākobs Grimms
 15. Oskars un lietas. Andruss Kivirekhs