Meža dienu 2022 ietvaros divas aktivitātes mūsu skolā. Katra klase izlozēja koku sugu un veidoja uzskates materiālu - koku, lapu, augļu izskatu, koksnes izmantošanu, mājvietu un pārtiku dzīvniekiem, tautasdziesmas, dzejoļus.  Izstādes, kas tagad apskatāma skolā,  materiāli jau tika izmantoti  robotikas nodarbībās un noteikti noderēs citās mācību stundās.

Otrā aktivitāte - online tikšanās ar Ediju Dzalbu, mērķtiecīgu jaunieti, kas jau 19 gadu vecumā uzdrīkstējās organizēt Latvijas mēroga sacensības. Visu Latviju aizrauj Edija lolojums  BADA SPĒLES. Bada spēļu virsmērķis - noliec telefonu un saplūsti ar dabu, līdzi ņemot azartu, spēles prieku, izdzīvošanas prasmes dabā. Pats galvenais - atceries bērnību, kad spēlēji paslēpes! Spēles organizējot un vadot, nenovērtējams ir komandas darbs. Sarunai bija saistība arā ar Meža dienu: arī BADA SPĒLĒS ir noteikums - ko ienesi mežā, to arī aiznes! Paldies Edijam par ļoti interesanto stundu!