Nodplus nedēļa beigusies, bet ārā laiks tā vien velk atpakaļ uz ziemas pusi.

Tāpēc interneta dzīlēs pameklējām pozitīvo, kas vēl saistīts ar mūsu skolēniem. Un atradām!

Divi 4. klases puiši Valmieras hokeja skolas U11 komandas sastāvā ieguva 5.vietu Latvijā. Apsveicam Hugo Rostoku un Robertu Dāboliņu!

5. klases skolnieks Jānis Turlajs spēlē futbolu Siguldas SK ,,Super Nova" akadēmija. Pavisam nesen Daugavpils CUP turnīrā komanda ieguva 2.vietu. Esam lepni, ka Jānis ieguvis labākā uzbrucēja kausu.

Fudzi Cup/ Riga stars - 06/04/2024 turnīrā pulcējās vairāk kā 400 karatistu no 31 kluba. 3.klases skolnieks Roberts Jānelsiņš, pirmo reizi startējot U12 kategorijā, izcīnīja 3. vietu

Sešgadnieks Ernests Lauga - Vidzemes karatē klubs VKK. Pirmo reizi piedaloties sacensībās - 3.vieta iekšējā pavasara turnīrā ,,SAULKRASTI 2024" 20.aprīlī.

21.aprīlī Talsos Jaunatnes līgas 2. divīzijas sudraba medaļas ieguva Rubenes ZU12 vecuma grupas florbola komanda, kurā spēlē 7. klases skolnieks Renārs Rubins.

19.- 21.aprīlī hokeja maratons starp Eiropas U11 junioru komandām ,,RIGA HOCKEY CUP". Tajā piedalījās un kopvērtējumā 10.vietu starp 27 komandām izcīnīja Valmieras HS komanda, kurā spēlē Hugo un Roberts. Puiši bija lepni, ka ,,Bermudu divstūris" čempionātam uzrakstījis dziesmu ,,We rule the game"