Gatavojoties Mātes dienai, bērni krāsoja, grieza, līmēja, rakstīja apsveikumu māmiņai, stādīja un audzēja samteni, kopīgi sacerēja savu “Ķiparu“ pasaku, mācījās dzejoļus, dziesmas, dejas. Katrs bērns zīmēja savu māmiņu, stāstīja par viņu.

10. maija rītā bērni smērēja maizītes māmiņām, kuras bija izspiestas sirsniņu, zvaigznītes u.c. formās.

Pasākumā bērni skaitīja dzejoļus, dziedāja dziesmas, dejoja kopā ar vecākiem, cienāja mammas ar pašu gatavotām maizītēm.

Audzinātāja lasīja tekstu, ko bērni bija teikuši par savām mammām, vecākiem bija jāatmin, kurš bērns to ir teicis. Tāpat bija sevi jāatpazīst bērnu darbos. Katrs vecāks saņēma arī “Ķiparu rakstīto pasaku”.

Vecāki bija ļoti priecīgi un pateicīgi par organizēto pasākumu, par bērnu uzstāšanos un tikšanos klātienē. Smaidu vecāku sejās radīja arī bērnu stāstījumi par mammām, bet prieka, sirsnības asaras radīja sk. Gunas dziedātā dziesma “Māmiņai” ( “Divas skudras”) .

Mīļš paldies mūzikas skolotājai Gunai par sirsnīgas atmosfēras radīšanu pasākumā!

Paldies dejošanas skolotājai Ingai par vecāku iesaistīšanu dejās, radot pozitīvas emocijas un smaidu bērnu un māmiņu sejās!

,,Ķiparu"grupas audzinātāja Vita Ekerte