Skolas pašvērtējuma ziņojums

Jaunumi

Baltā galdauta svētki

Posted in Jaunumi.

Šodien mūsu skolā katra klase  atzīmē Baltā galdauta svētki. Bildes atrodamas bilžu galerijā.

Straupes pamatskolas rezultāti starptautiskajā lasītprasmes novērtēšanas pētījumā

Posted in Jaunumi.

 

 

 

2017. gada nogalē Straupes pamatskola saņēma pateicību par dalību Starptautiskajā lasītprasmes novērtēšanas pētījumā IEA PIRLS 2016 4. klasēm. Pētījumā piedalījās 50 pasaules valstis, katrā no tām skolēni no 150 skolām.

Pētījuma izlasē Latvijas skolas definētas pēc urbanizācijas grupām: Rīga, lielās pilsētas (8), mazās pilsētas (67), lauki.

Esam gandarīti par mūsu skolas sasniegumu, kas punktos pārsniedz ne tikai Latvijas vidējo rezultātu, bet arī 10 pētījumā labāko valstu, tajā skaitā 1. vietas ieguvējas  Krievijas, vidējos rezultātus. Starp Latvijas 150 pētījumā izvirzītajām skolām  ieņemam 16. – 18. vietu.

Paldies skolēniem, kuri šobrīd mācās 6. klasē, vecākiem un bijušajai klases audzinātājai Laurai Silickai.

 

Ar Starptautiskā lasītprasmes novērtēšanas pētījuma 4. klasēm IEA PIRLS 2016 rezultātiem varat iepazīties pievienotajos pielikumos. 

Lāčplēša diena

Posted in Jaunumi.

Lāčplēša dienas atceres dienā pārstāvji no skolas nolika ziedus pie pieminekļa Ziemeļlatvijas atbrīvotājiem Plācī. Pie skolas visi ar iedegtām svecītēm veidoja Mēness spēka zīmi. Noskatījāmies dokumentālo filmu "Bermontiāde" un skanīgi dziedājām karavīru dziesmas.

     

  

Skolotāji mācās

Posted in Jaunumi.

 

 
Skolēniem garākais brīvlaiks mācību gadā, bet skolotājiem laiks dokumentu sakārtošanai, darba analīzei, plānošanai un mācībām. Forumā "Meklējam darītājus", kas notika Priekuļu vidusskolā, Straupes pamatskolas skolotāji izvēlējās dažādas meistarklases: "Domāšanas un radošuma caurvija", "Krikumi", "Nāc pārmaiņu komandā", "Efektīva mācību stunda". Dienas otrajā daļā organizāciju psihologs, personāla vadības konsultants un treneris, kompetences attīstības konsultāciju uzņēmuma Energise partneris Uldis Pāvuls aizraujošā sarunā mācīja skolotājus veidot labāku "es" versiju. Dzirdētais lika domāt par personīgo efektivitāti un jaunu pozitīvu ieradumu veidošanu.
 
 
                            

Zinātkāres diena

Posted in Jaunumi.

Lai īstenotu projektu “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, Straupes pamatskolā 10.novembrī notika pirmā zinātkāres diena. Tajā piedalījās visi skolēni. 1.-4.kl. skolēni gatavoja gudro plastilīnu, 5.-9.kl.skolēni pieņēma inženieru izaicinājumu un grupās centās uzbūvēt augstāko debesskrāpi. Visi bija sajūsmā par 13 eksperimentu sēriju. Skolēni no dažādām klasēm jau ir piedalījušies divās robotikas nodarbībās RTU filiālē Cēsīs.

 

      

Joomla! kļūdu konsole

Sesija

Izpildes laika informācija

Izmantotā operatīvā atmiņa

Datu bāzes vaicājumi