No images found.

Esi Līderis

Posted in Jaunumi.

Starptautiskais mācību metodiskais pieredzes apmaiņas seminārs Vācijā

No 21.-25. oktobrim  Straupes pamatskolas skolotāja Iveta Adamsone piedalījās starptautiskā pedagogu profesionālās kompetences pilnveides seminārā  „Mūsdienīga mācību vide  - izziņas aktivitāti, patstāvību un radošumu veicinošs mācību process”. Seminārs notika Vācijā, tajā piedalījās skolotāji no visas Latvijas, kas iesaistījušies projektā „ESI LĪDERIS!”.

Semināra programma  bija ļoti piesātināta. Jau pirmajā darba dienā  redzējām, kā mācību procesa oganizēšanā var izmantot dabas vidi, kur mums bija iespēja apskatīt Harza kalnus, kultūrvidi- Sansusī pili un parku, iepazinām Tāles reģiona vēsturiskās kalnu pilsētiņas Vernigerodi un Goslāru un to šarmu. Lai tuvāk iepazītu uzņēmumu vidi, apmeklējām  automašīnu Wolksvagen ražotni Volfsburgā. Georg- Eckert institūtā Braunšveigā iepazināmies ar mūsdienīgiem mācību  līdzekļiem, pieejām dažādās pasaules valstīs.

Iveta Adamsone

Sociālo zinību skolotāja