No images found.

Saeimas atvērto durvju dienas

Posted in Jaunumi.

Straupes pamatskolas 8. un 9.klases skolēni 29.septembrī devās uz Saeimas Atvērto durvju dienu. Tika aplūkotas Saeimas telpas: Sēžu zāle, Sarkanā zāle, Dzeltenā zāle, Balsošanas zāle, Viesu zāle un Baltā zāle. Skolēni iepazinās ar Jauniešu Saeimas darbu, varēja piedalīties erudīcijas spēlē. Daudzi skolēni un arī skolotājas paspēja ierakstīt savu vārdu mūsu sarkanbaltsarkanā karoga digitālajā versijā, draugiem un vecākiem nosūtīja pastkarti. Pēc Saeimas apmeklējuma - 1991.gada Barikāžu muzeja mūsdienīgais skats uz neseno vēsturi. Visnopietnākais un klusākais brīdis - video un komentāri par apšaudi Vecmīlgrāvī un Bastejkalnā. Saklausījām arī vēl nedzirdētu informāciju. Foto:vizuālā materiāla autors un autortiesību īpašnieks - Saeimas Administrācija. Foto skat.arī https://www.flickr.com/photos/saeima/albums/72157686704966760

Foto no Barikāžu muzeja - E. Pakalne

Joomla! kļūdu konsole

Sesija

Izpildes laika informācija

Izmantotā operatīvā atmiņa

Datu bāzes vaicājumi