No images found.

4.maijs

Posted in Jaunumi.

4.maijā, Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā, 6.klases skolniece, TV erudīcijas spēles „Gudrs, vēl gudrāks” uzvarētāja Madara Elza Rudzīte veda

savu ģimeni, klasi, audzinātāju Ivetu Adamsoni un skolotāju Elitu Pakalni uz starptautiskajām uguņošanas sacensībām Rīgā. Tā bija PYRO POWER International fireworks competition Latvia balva uzvarētājas klasei.

Pārsteigums visiem – ekskursija pa AB dambi, kur, speciālista pavadīti, ieraudzījām uguņošanas laukumu, pilnu ar vadiem, vadiņiem, slēdžiem, datoriem, kastēm, cilindriem un vēl visu ko, kas paredzēts gan sacensībām, gan svētku uguņošanai. 11. novembra krastmalā klausījāmies un skatījāmies koncertu „Pavasaris. Roks. Daugava”. Vizinājāmies ar kuģīti apkārt Zaķusalai un pacietīgi gaidījām uguņošanu. Arī mēs nobalsojām par Somijas priekšnesumu. Tas pārspēja Meksikas un Anglijas uguns puķes.

Ar sajūsmu noskatījāmies arī svētku uguņošanu un enerģijas uzlādēti naktī atgriezāmies Straupē

Bildes galerijā

Joomla! kļūdu konsole