No images found.

Informācijas diena Priekuļu tehnikumā

Posted in Jaunumi.

 6.un 8.klase piedalījās SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” organizētajā informācijas dienā Priekuļu Tehnikumā. Skolēni iepazinās ar uzņēmējdarbības veidiem laukos un prezentēja arī savu nākotnes redzējumu par profesijām, saimniecībām laukos. Asprātīgā karjeras izvēlē un tehnikuma mācību programmu iepazīšanā ievadīja A. Ļubinskis. Apskatījām mācību telpas skolā un mācību bāzi (mūsdienīgus traktorus un citu tehniku)ārpus skolas. Pēc pusdienām viesojāmies Raunā pie SIA „Latvijas ķiploks” īpašniecēm, iepazināmies ar vērtīgā, Latvijā audzētā ķiploka pārstrādes procesu. Bija klāts arī degustācijas galds.

Vērtīga, jaunu zināšanu pilna diena. Paldies Gundai Kazerovskai!

 

 

 

 

 

Joomla! kļūdu konsole

Sesija

Izpildes laika informācija

Izmantotā operatīvā atmiņa

Datu bāzes vaicājumi