No images found.

Skolotāji mācās

Posted in Jaunumi.

 

 
Skolēniem garākais brīvlaiks mācību gadā, bet skolotājiem laiks dokumentu sakārtošanai, darba analīzei, plānošanai un mācībām. Forumā "Meklējam darītājus", kas notika Priekuļu vidusskolā, Straupes pamatskolas skolotāji izvēlējās dažādas meistarklases: "Domāšanas un radošuma caurvija", "Krikumi", "Nāc pārmaiņu komandā", "Efektīva mācību stunda". Dienas otrajā daļā organizāciju psihologs, personāla vadības konsultants un treneris, kompetences attīstības konsultāciju uzņēmuma Energise partneris Uldis Pāvuls aizraujošā sarunā mācīja skolotājus veidot labāku "es" versiju. Dzirdētais lika domāt par personīgo efektivitāti un jaunu pozitīvu ieradumu veidošanu.
 
 
                            

Joomla! kļūdu konsole

Sesija

Izpildes laika informācija

Izmantotā operatīvā atmiņa

Datu bāzes vaicājumi