Skolu slidošanas sacensības “Ledus Gladiatori” katru sezonu pulcē ap 1000 dalībniekus no Vidzemes reģiona izglītības iestādēm un ir lielākās šāda veida sacensības Latvijā. “Ledus Gladiatori” mērķis ir ne tikai noskaidrot ātrākās klašu komandas, bet arī dot iespēju bērniem apgūt slidošanas pamatus. Katra komanda pirms finālsacensībām aizvada trīs treniņus, kuros Vidzemes Olimpiskā centra slidošanas instruktori palīdz apgūt “Ledus Gladiatori” šķēršļu trases un slidošanas tehnikas elementus. Ar vērtīgām balvām visai klasei tiek apbalvotas visas klašu komandas un pedagogi.

Ziemā, kurā nebija ne sniega, ne ledus, skolēniem bija unikāla iespēja iemācīties slidot vai uzlabot savas slidošanas prasmes. Pēc trim slidošanas treniņiem (un tas patiesi ir ļoti maz, lai droši un ātri pārvietotos pa ledu) 12. martā bija 6. un 4.klašu pusfināli un fināli. Vislielākais prieks par tiem, kas iepriekšējā gadā nemaz neprata noturēties uz slidām. Šogad viņi jau bija klases komandā. Protams, atbildība un slodze liela, jo daži ašie slidotāji 6.klasē bija arī saslimuši. Visi noslidoja lieliski, meitenes pat savu klasesbiedreņu vietā.

Komandām bija jāveic trīs dažādas stafetes, kurās tika pārbaudītas trīs dažādas prasmes: sadarbība – bez laika kontroles, tehnika – ar laika kontroli, ātrums – ar laika kontroli.

6.klasei PATEICĪBA par piedalīšanos.

Apsveicam 4.klases komandu, kura ieguva 3.vietu!