Skolas telpas decembra vidū neierasti klusas. Pietrūkst dziesmu, deju, teātra spēlētāju, kas mēģinājumos pieskandinātu skolu.  Ziemassvētku dziesmu 2., 3.klases zēnu ansamblis ar skolotāju Dainu Cukuru-Akmeni gan nofilmēja, lai skolas info ekrānā sveiktu visu skolas kolektīvu. Teātra mākslu apgūst 7.klases skolēni, tāpēc viņu Ziemassvētku sveicienu skolotāji saņems svētku vakarā īpaši izveidotā Adventa kalendārā.

Katrā klases telpā (1.-4.kl.) darbam posās rūķi: veidoja, grieza, līmēja, dejoja, dziedāja, spēlēja teātri. Daža darbošanās bija saistīta arī ar mācību darbu.

Skola 2030  dizaina un tehnoloģiju stundā ir tēma ,,Kā atlej veidnē dažādus materiālu izstrādājumus". Tas 4.klases audzinātaju Aivu Gūtmani rosināja sadarboties ar eko sveču meistari un ,,Gardenia Eco" īpašnieci Aivu Balodi. Skolotāja: ,,Saņēmām vajadzīgos materiālus, instrukcijas un kopīgā Zoom stundā apguvām šo prasmi. Kopā izlējām trīs dažāda veida sveces un smaržeklīti, iepazinām sojas un rapšu vasku, sekojām instrukcijām, pievienojām ēteriskās eļļas, iesaiņojām dāvanu maisiņos. Esam pateicīgi direktorei par materiālu atbalstu, realizējot šo projektu. Bērni savus darinājumus pasniegs Ziemassvētkos vecākiem.”

Pirmssvētku laiks ne tikai ģimenēs, bet arī pirmsskolas grupiņās ir ļoti īpašs. Notiek liela rosība, skan dziesmas un visiem ir labs noskaņojums.

Lai gan šogad svētki tika organizēti bez vecākiem, bērniem tas neatņēma svētku prieku un noskaņu.

Mazie "Pumpuriņu" grupas bērni kopā ar skolotājām un auklīti dekorēja grupiņu, čakli cepa piparkūkas un priecājās par to smaržu, kā arī, protams, vakarā gaidīja Ziemassvētku vecīti.

Dažās grupiņās Ziemassvētku vecītis tomēr pamanījās paslēpt dāvanas zem eglītes, lai pats parūpētos par savu veselību un drošību.

Lielu paldies vecāku, bērnu un mūsu vārdā sākām Fuijkkink kungam par gardajām dāvanām, kā arī novada labajiem rūķiem par smaidu bērnu sejās, saņemot konfekšu paciņas. Paldies vecākiem par atbalstu ikdienā un gatavojoties svētkiem! Lai visiem sirdssilti svētki!

Savās rūķu darbnīcās ļāva ielūkoties un foto galerijas izveidot  1,6 - 3 gad. grupas audz. Agnese Mārtiņjēkaba, 3 gad. grupas ,,Ķipari” skolotāja Vita Ekerte, 4gadīgo bērnu grupas ,,Zīlītes” audzinātāja Iluta Lauga, 5 gadīgo ,,Timeriņu” audzinātāja Dagne Maļinovska.

Īpašu sveicienu sarūpējusi ,,Sprīdīšu” grupa un viņu audzinātāja Indra Abzalone, jo viņi svētkus svinēja zaļajā klasē pie eglītes. ,,Un tad jau tumsa bija apklājusi pasauli, un mēs kļuvām par gaismas nesējiem... Bluķī salikām visu slikto, ko negribam nest tālāk - dusmas, nepaklausību, apvainošanos, kovidu un ātrsirdību..

Un nu varējām arī dziedāt, dejot un iet rotaļās.

Gaisma atgriežas pasaulē un mūsu sirdīs. Lai mierpilni Ziemassvētki katrā ģimenē!” (I. Abzalone)

Foto vari aplūkot galerijā