Kā iegūt jaunus draugus?

Būt tur, kur aicina, gaida, gatavojas uzņemt iepazītus un nekad nesatiktus jauniešus.

Jau decembrī saņēmām ielūgumu no jau 3 skolu draudzīgā pašpārvalžu pulciņa. Ko darīt? Protams, pievienoties kā ceturtajiem. Nav vairs ierasts skolai ar citu skolu draudzēties, tāpēc mūsu bērniem tā bija jauna pieredze.

Tā nu ceturtdienas pusdienlaikā devāmies ceļā uz Madonu. Satikšanās vieta - Smeceres sila sporta un atpūtas bāze. Izbraucām lietū, bet, jo tālāk braucām, jo vairāk sniega. Aplūkojām piesnigušo BMX trasi, iepazinām Baltijas valstīs modernāko biatlona trasi, kas tika gatavota Latvijas čempionāta sacensībām.

Praulienas pamatskola bija patīkams pārsteigums ar sajūtu, ka mēs neesam jauniņie, bet jau labi pazīstami draugi.

Vārdu atcerēšanās aplis, viktorīna ar prāta un veiklības uzdevumiem, nopietnas sarunas, jautrība spēlēs un dejās, skolas apskate - to visu ļoti novērtēja Straupes skolas 10 skolēni. Jānis (5.kl.), Lote, Valters, Markuss (7.kl.), Emīlija, Jūlija (8.kl.), Madara, Matīss, Kristīne un Markuss (9.kl.) ar nepacietību gaida nākamo tikšanos Lizumā un Variņos.

Līdzpārvaldes konsultante Elita Pakalne