Ikgadējais Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) rīkotais konkurss 6.-8.klašu skolēniem "Gribu būt mobils" šogad piesaistījis 495 komandas no visiem Latvijas reģioniem.

Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnos, kas jau tuvākajā laikā veidos mūsu valsts nākotni, satiksmes drošības izglītības prasmes, kas balstītas uz zināšanām un apzinātām vērtībām, veidot jaunošos pareizu attieksmi pret savu un līdzcilvēku drošību ceļu satiksmē. Konkursa uzdevumi veidoti tā, lai aktivizētu skolēnos interesi par ceļu satiksmi kā kompleksu un sarežģītu sistēmu, kuras ietvaros viņiem droši un pārliecinoši jārīkojas visas savas dzīves garumā.

Valmieras reģiona pusfinālam tiek aicinātas komandas no Pāles pamatskolas, Straupes pamatskolas, Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas, Ērģemes pamatskolas, Limbažu 3.vidusskolas, Salacgrīvas vidusskolas un Cēsu Pilsētas vidusskolas.

Neklātienes kārtā bija jāiemācās ceļazīmes, satiksmes noteikumi un katram komandas dalībniekam individuāli jāizpilda 40 uzdevumi. Meitenes konsultēja cita citu, debatēja, sprieda gan loģiski, gan dažubrīd pavisam greizi. Bet rezultāts pārsteidzoši labs. Komanda uzaicināta uz klātienes kārtu.

Komandā: Linda Millere, Samanta Lejniece, Terēze Turlaja. Komandas kapteinis - Roberts Briška.