8. Starptautiskā bērnu mākslas izstādes-konkursa “Lidice 2022” rīkotājs Lidices Memoriāls (Čehija), sadarbojoties ar UNESCO, izlēma, ka 2022.gadā, atzīmējot Pasaules kultūras un dabas mantojuma konvencijas 50.gadadienu, Čehija kļūs par tikšanās vietu pasaules muzeju profesionāļiem, konkursa “Lidice 2022” tēma - MUZEJS.

Straupes pamatskolu konkursā pārstāv

4. klases skolnieks Roberts Mednis ar darbu ,,Kara aviācija", 4. klases skolnieki Mārtiņš Izmailovskis un Dzintars Vanags ar darbu ,,Sentēva laiks", 6. klases skolniece Dārta Alksne ar darbu ,,Latvju sēta" (pedagogs Ilona Čerņavska).

Vizuālajā mākslā 8.klases skolniece Adele Paula Pelkaua ar darbu ,,Mans neparastais muzejs" (pedagogs Daiga Kreituze).

Šobrīd darbi tiek vērtēti Rīgā. Gaidīsim rezultātus! Ceram, ka atkal Straupes vārds skanēs Čehijā.