21. martā 3.klase apmeklēja Dabas un tehnoloģiju parku "Urda".

Nodarbība: "Domāt, meklēt, atklāt poligona procesus".

Izbraucām apskates braucienā pa poligona teritoriju. Redzējām milzīgos atkritumu kalnus, sašķirotus un sapresētus atkritumus, jaunizveidoto laukumu atkritumiem, kas vēl tiks savākti. Puiši gan minēja, ka izskatās pēc futbola laukuma.

Sacentāmies atkritumu šķirošanā. Secinājām, ka vēl JĀMĀCĀS ŠĶIROT! Papīram, plastmasai un stiklam ir daudz variantu.

Vai zināji, ka stikla krūzīte nav liekama stikla konteinerā, bet gan sadzīves atkritumos?

Svaigā siera kastīte nederēs pie plastmasas un netīra kūku kaste nav jāliek pie papīra!

Laboratorijā uzvilkām baltos halātus un iejutāmies zinātnieku, pētnieku lomā! Te jāsaka, ka skolēni parādīja skolā dabaszinību stundās apgūto! Uz visiem jautājumiem atbildēja pareizi! Eksperiments izdevās!

Paldies ekskolēģei Evijai Tiltiņai par piedāvājumu jeb ielūgumu, par uzņemšanu, ekskursijas un laboratorijas eksperimenta vadīšanu!

3.klases skolēni un audzinātāja Aiva Gūtmane

Foto: A.Gūtmane