Zīmuļi skolas skatuves un zaļās zonas noformējumā vēlriz atgādina - sācies jauns mācību gads. Pilns apņēmības, drosmes, dzīvesprieka. Skolas kolektīvā svinīgi tika uzņemti seši 1.klases zēni. Un, kur puiši, tur makšķerēšana. 9.klase bija sagādājusi pārbaudījumu - izgatavot makšķeri un no "tuvējā dīķa" arī kaut ko izvilkt. Mazas zivtiņas, astoņkāji un vardes - viss dzīvoja dīķī. Pirmklasnieki neskopojās ar komplimentiem audzinātājai, kurai bija jāpiesien āķis. Ūdens būs mūsu ekoskolas gada tēma. Tāpēc arī eksperimentus ar ūdeni veica raidījuma "Kas te? Es te!"  Varis. Bērni sajūsmā, paspēja pat atzīties Varim, ka redzējuši viņu YouTube, par ko savukārt bija pārsteigts Varis - kur tik visur gan viņu varot atrast! Varis pārbaudīja arī 9.klases skolēnus - vai velti 9 gadus nav sēdējuši skolā. Uzvarēja Diāna. Pirmklasnieki un visi eksperimentos uzvarējušie skolēni saņēma Vara medaļas. Pārgaujas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Imants Kalniņš sveica visus Zinību dienā un novēlēja izturību un veiksmi. Paldies 9.klases skolēniem Diānai Denīzai Midikai un Mikum Kļaviņam!

Fotogrāfijas ievietotas ar skolēnu vecāku atļauju