Paši labākie, foršākie, gudrākie, stiprākie, lieliskākie, izskatīgākie......gan tie, kas tika un atnāca uz pasākumu, gan tie, kas vēlējās būt 6.septembra pēcpusdienā Straupes pamatskolas pasākumā un noteikti būs citu gadu. Par tradīciju kļuvušais pasākums, kurā šoreiz tētiem pirms došanās pārgājienā bija ''jāizžauj veļa''. Neliels pārgājiens, kura laikā tētiem kopā ar bērniem jāatbild uz dažādiem jautājumiem gan par Straupi, gan jāmin mīklas. Un vai jūs zināt, ka ''Dzirnavās" tika filmēts seriāls ''Sarkanais mežs''? Skolas pagalmā jāizspēlē spēles par mežu, kuras projektu nedēļā veidoja skolēni. Spēlēšanās smilšu kastē jeb ''dārgumu meklēšana''. Paldies par atbalstu loterijā Maijai Ekertei, Dacei Reiziņai, veikalam ''Zemes draugs''!