„MUMS JĀSAUDZĒ TĀDS MAZS PUISĪTIS – PRIECIŅŠ. MĒS VIŅU MAZ PAZĪSTAM” (Aspazija)

Tradicionāli Mātes dienas koncerts ir reizē arī skolas ārpusklases pulciņu noslēguma koncerts. 8 mēnešu laikā paveikts daudz. Vecākus priecēja sākumskolas skolēnu koris, trīs deju kolektīvi. Smaidu vecāku sejās izsauca ne tikai prieciņam atbilstošas dzejas rindas, bet arī brāļa un māsas īpašuma tiesību izspēle uz skatuves. Īpašs prieks par folkloras kopas bērniem, kas, veiksmīgi piedalījās republikas konkursos. Kā jau tas izglītības līkločos šobrīd piederas, koncerta dziesmas ansambļa skolēni izvēlējās paši. Bija gan "Čikāgas piecīšu" repertuāra, R. Kaupera un I. Kalniņa dziesma, gan arī pašu tulkota no meiteņu iecienītās korejiešu grupas "BTS" klāsta. Akordeons, ģitāra - viss labākais mīļajiem vecākiem.

Fotogrāfijas ievietotas ar skolēnu vecāku atļauju. Foto skat. galerijā