Trešdien, 31.oktobrī, "Arēnā Rīga" pulcējās vairāk nekā 7000 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas "Sporto visa klase" dalībnieku no visas Latvijas, lai grandiozā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 5.sezonai. Arī Straupes pamatskolas 2. un 3. klases skolēni to visu vēroja klātienē. Mēs esam jaunpienācēji programmā ”Sporto visa klase”, par to esam ļoti lepni. Dotā iespēja piedalīties projektā rosinās mūs kļūt draudzīgākiem, līdzjūtīgākiem, saprotošākiem citam pret citu. Atklāšanas ceremonijā bez izklaidējošajiem elementiem programmas jaunie dalībnieki saņēma oficiālo programmas piederības zīmi – karogu.

Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā bērniem novēlēja būt vienotiem un darboties komandā. "Arēna Rīga” atklāšanas pasākumā dalībniekus priecēja dažādi izklaidējoši elementi –parāde ar programmas "Sporto visa klase" talismaniem Klasīte un Klasēns priekšgalā, gaismu izrāde, priekšnesumi no "Green trial" un hip-hop māksliniekiem, spraigus paraugdemonstrējumus rādīja karatē skolas audzēkņi un ielu vingrotāji, bet bungu performances solo izpildīja talantīgais buņģieris Andžejs Grauda. Savukārt visa noslēgumā ar nelielu koncertu bērnus priecēja grupa "Bermudu divstūris".

3. klases audzinātāja Sanita Kārkliņa