Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālā asambleja 2020. gadu ir pasludinājusi par STARPAUTISKO AUGU AIZSARDZĪBAS GADU. 48. Starptautiskajai bērnu mākslas izstādei - konkursam piedāvātā tēma ,, AINAVA". Konkursā tika iesūtīti 1321 darbi no 54 Latvijas novadiem. Latvijas kārtās laureātu izstādei tika izvirzīti 230 darbi.

Laureātu darbu izstāde apskatāma no 2020. gada 23. janvāra līdz 10. februārim Latvijas Universitātes Zinātņu mājā.

Straupes pamatskolu konkursā pārstāv vizuālās mākslas un floristikas pulciņa darbi: 4.klases skolnieces Emīlijas Izmailovskas, Elisas Kārkliņas, Dārtas Alksnes, Gerdas Vingres, 2.klases skolnieka Mārtiņa Izmailovska darbi. Skolotāja Ilona Čerņavska.

Vizuālās mākslas darbus iesūtījusi Adele Paula Pelkaua (6.klase), Undīne Kuprēviča (7.klase) Megija Zīle (7.klase), Emīlija Izmailovska (4.klase). Darbu "Meža un saules satikšanās" ir nosūtījusi 8. klases skolniece Beāte Līga Novosada.  Skolotāja Daiga Kreituze.

Un nu jau ir zināms, ka divi darbi izvirzīti konkursam Čehijā: Emīlijas Izmailovskas un Beātes Līgas Novosadas.

Apsveicam meitenes un viņu skolotājas!