"Profesora Cipariņa klubs" matemātikas konkursa kopvērtējumā 8. klases skolniekam Tomasam Turlajam Atzinība. Skolotāja Zane Berga.

Vidzemes novada skolu 3., 4.klašu skolēnu konkursā "Hei, matemātiķi!" Atzinību ieguva 4.klases skolniece Kristīne Gūtmane. Skolotāja Anita Lazdāne.

4. klases skolniecei Kristīnei Gūtmanei - 2.vieta

Renāram Ružam - 3.vieta

Skolotāja Anita Lazdāne

„Naudas koks 2019” - konkursā piedalījās Straupes pamatskolas 9.klases skolēnu komanda ‘’Straupes žikiņi’’- Evelīna Meņģele, Ritvars Vanags, Ralfs Daniels Novosads, Ričards Gailis.

Mūsu komandai 1.vieta profesiju darbnīcā- būvtehniķis.

Kopvērtējumā Straupes pamatskolas komandai ‘’Straupes žikiņi’’-1.vieta

Latvijas Skolu šaha olimpiādes Vidzemes posmā 8.klases skolniecei Madarai Elzai Rudzītei 3.vieta (10.-12.klašu grupā).

Februārī Igaunijas šahista Paula Keresa čempionātā  -  1.vieta.

Starpnovadu 5.-9.klašu lietišķās informātikas olimpiādē 6.klases skolniecei Undīnei Kuprēvičai 2 vieta, 8.klases skolniecei Madarai Elzai Rudzītei - 2.vieta

Skolotājs Guntis Pužuls

Starpnovadu sākumskolas skolēnu mazajā projektu darbu konferencītē "Mazs cinītis gāž lielu vezumu" 3.klases skolniecēm Atzinība (Augstākais vērtējums).

Emīlija Izmailovska par darbu "Piens, kas nāk no gotiņām"

Dārta Anete Alksne par darbu "Rabarberi". Skolotāja Sanita Kārkliņa

4.klasē Atzinība Kristoferam Čerņavskim par darbu "Pirts senatnē un mūsdienās". Skolotāja Anita Lazdāne.

Paldies par darbu un atbalstu skolēnu vecākiem!

26.martā Cēsu sporta skola oganizēja  starpnovadu skolu sacensības Tautas bumbā.

3.klašu grupā mūsu skolas komandai 2.vieta. Komandā: Dārta Anete Alksne, Kristers Jānis āboliņš, Mārtiņš Dzalbs, Emīlija Izmailovska, Andris Millers, Jānis Rudzītis, Gerda Vingre, Kristers Teteris, Patrīcija Riekstiņa.

Skolotāja Laila Lamberte

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas matemātikas konkursā 5.-6.klases skolēniem Atzinības ieguva

5.klases skolēni Linda Millere un Roberts Briška,

6.klases skolēni Rinalds Ruža un Pēteris Martinsons.

Skolotāja Zane Berga

Pages