Mežs ir mājas. Daļa no meža ir dobumainie koki. Katram kokam ir sava vērtība. Arī dobumainie koki ir vērtīgi gan dabai, gan pašam cilvēkam. Dobumainie koki daļai dzīvnieku ir vienīgās mājas. Esam lepni, ka bijām to 20 prioritāro skolu sarakstā un tie 500 klausītāji ,kuri dzirdēja LOB ornitologu Agni Bušu. 5.-9.klašu  skolēniem interaktīvā nodarbībā iespēja debatēt par dobumaino koku nozīmi mežā un ārpus tā, to apdzīvotājiem, veidošanās gaitu un citiem noslēpumiem. ''Iedomājies, ka mežs ir pilsēta. Mežs ir mājas daudzām dzīvām radībām. Jo vecāka šī pilsēta, jo interesantāka un vērtīgāka. Tajā redzamas un atrodamas ļoti īpašas, pat gadu simtiem senas būves, kuras līdzinās arhitektūras pieminekļiem. Ir arī jaunas un spožas. Tāpat ir ar mežu- jo vecāks tas ir, jo daudzveidīgāks, '' stāsta ornitologs Agnis Bušs. Noslēgumā vilinošais uzaicinājums 7.-9.klašu skolēniem piedalīties eseju konkursā, kur balvā - binoklis!