18.aprīlī Straupes pamatskolas 4. - 5.klases deju kolektīvs tika uzaicināts uz sportisku un dejotprieka pilnu, pavasarīgu pasākumu "Mazs ar mazu saderēja". Dienas pirmā daļa tika pavadīta jautrās stafetes, jau to laikā iegūstot draugus, kurus uzmundrināt un kuriem līdzi just. Pasākumā piedalījās Straupes pamatskolas, Lādezera pamatskolas deju kolektīvi, Limbažu kultūras nama bērnu deju kolektīvs "Saktiņa", Viļķenes kultūras nama skolēnu deju kolektīvs "Pērļupīte" un "Trejdeviņi". Pēc sātīgām un ļoti garšīgām pusdienām skolēni posās vakara daļai. Pēc koncerta visi saņēma apbalvojumus par sporta aktivitātēm. Mūsu kolektīvam tituls "Centīgākie". Pēc koncerta - diskotēka, kurā atkal varēja iepazīties un iegūt jaunus draugus. Vakarpusē aplūkojām arī Viļķenes pirmsskolas izglītības iestādi, kas skates “Gada labākā būve Latvijā 2018”  kategorijā ‘’Atjaunošana’’ ieguva 2.vietu.    Paldies Viļķenes deju kolektīvu vadītājai Baibai Adamovičai par ielūgumu!