DACVĢ ik gadu rīko matemātikas konkursu "Hei,matemātiķi" 3.-4. klasēm.  Centīgākie risinātāji tika noteikti pēc konkursa četrām neklātienes kārtām.

Balvu sponsori – Cēsu un apvienotā Amatas novada Izglītības pārvalde, LATVENERGO, IT kompānija ACCENTURE, Vidzemes Olimpiskais centrs  Priekuļu peldbaseins RIFS, Zinātkāres centrs ZINOO - bija sagādājuši balviņas tiem dalībniekiem, kas vērtējumā saņēma vairāk punktu.

3.klasē balvas saņēma Niks Koroļovs, Valters Vītols, Andris Millers, Jānis Ozoliņš, Markuss Zariņš.

4.klasē  - Emīlija Izmailovska, Kristers Jānis Āboliņš.

5.- 6.klašu grupā konkursā četrās neklātienes kārtās piedalījās trīs

5.klases skolēni – Renārs Ruža, Matīss Vanags, Kristīne Gūtmane

6.klases skolēni – Roberts Briška, Samanta Lejniece, Linda Millere, Terēze Turlaja.

Pēc neklātienē iegūtajiem punktiem visiem mūsu skolas skolēniem būtu jāpiedalās uzdevumus risināt klātienē, bet ārkārtas stāvokļa dēļ šī kārta nenotika. Visi skolēni saņēma balviņas.

3.kl. audzinātāja, matemātikas skolotāja Aiva Gūtmane,

4.kl. audzinātāja, matemātikas skolotāja Sanita Kārkliņa,