Kad šajā mācību gadā spēkus spēlē jau izmēģinājusi Rēzija šķestere un Madara Elza Rudzīte, arī 5.klases skolniece Linda Millere bija apņēmības pilna aizpildīt spēles pieteikuma anketu un gaidīt, kāds būs izvēles rezultāts. Kad priecīgā ziņa saņemta, sākās klases līdzjutēju gatavošanās - plakātu zīmēšana, līmēšana, veidošana.

3.aprīlī 12 pirmie pusfinālisti tikās Latvijas Televīzijā. Viņus pirms spēles sveica jau kā uzvarētājus, jo pieteikumus bija aizsūtījuši 200 piektklasnieku. Piedzīvojums bija arī grimēšanās. Spēle bija interesanta gan ar āķīgiem grūtiem, gan viegliem jautājumiem. Tikai 1 punkta pietrūka, lai Linda turpinātu cīņu tālāk. Bet redzējums uz šo pasākumu ir, pieredze ir gūta, pozitīvas emocijas uzkrātas. Klasesbiedri aizvesti uz TV studiju, visi redzējuši, cik  tas ir nopietns, atbildīgs, precīzs darbs veselai cilvēku grupai. Un droši varu teikt, ka šī atkal bija karjeras programmas apguve, jo tik daudz profesiju redzēts arī spēles ieraksta dienā.

5.klases audzinātāja  Elita Pakalne.

Fotogrāfijas ievietotas ar skolēnu vecāku atļauju. Pārējās fotogrāfijas skat.galerijā