Gaujas nacionālā parka Jauno reindžeru informatīvajā izdevumā lasām par pasākumu, kas noticis ziemas brīvlaikā Ķemeru nacionālajā parkā.

"Gaujas NP un Papes dabas parka Jaunie Reindžeri 3.un 4. janvārī viesojās Ķemeru Nacionālajā parkā un uzsāka jauno gadu ar Jauno Reindžeru pasākumu, kā ietvaros piedalījās iniciatīvā „Daru labu dabai”. Kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes darbiniekiem turpinājām pagājušā gadā iesākto Kaņiera pilskalna apkārtnes sakopšanu. Tika uzlabota redzamība no Kaņiera pilskalna skatu platformas. Turpmāk pārmaiņas iepriecinās gan putnu vērotājus, gan citus dabas tūristus. Visi piedalījāmies viktorīnā, kas bija veltīta Ķemeru Nacionālā parka galvenajām bagātībām – ārstnieciskajām dūņām un sērūdeņiem. Bijām ekskursijā gan uz vienu no Ķemeru purviem, kur sastopami sērūdeņi – Raganu purvu, gan kūrorta rehabilitācijas centru “Jaunķemeri” un viesnīcu “Park Hotel Ķemeri”, piedalījāmies fotoorientēšanās uzdevumā, kā arī izspēlējām improvizācijas no Ķemeru kūrorta sadzīves dažādos laika posmos. Mums bija iespēja piedalīties arī divās radošajās darbnīcās, ciemojoties Jūrmalas bērnu un jauniešu interešu centrā. Pēc pasākuma Jaunie Reindžeri atklāja, ka šis bija ļoti interesanta un dažādām aktivitātēm piepildīts pasākums, kura laikā bija iespējams daudz ko uzzināt un pašiem gan radoši, gan aktīvi pastrādāt." (Tekstu un foto skat.: https://www.facebook.com/GNPJaunieReindzeri/)

No Straupes pamatskolas pasākumā piedalījās 7.klases skolniece Rēzija Šķestere un 8.klases skolniece Madara Elza Rudzīte.