Ekoskolu starta projekta apritē centrētai ekonomikai E-SPACE ietvaros, februārī aicinājām Straupes pamatskolas skolēnus, pedagogus, darbiniekus, pagasta, novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā ''Vecākā lieta Jūsu mājā''. Paldies dalībniekiem par vērtīgajām, pārsteidzošajām, interesantajām lietām, kas tika iesūtītas foto formātā. Novērtējam ,ka tās vēl ir izmantojamas, darbojas vai lietderīgi kalpo kā dizaina lieta. Skolā audzināšanas stundā izmantosim foto, lai iepazīstinātu skolēnus ar senajām lietām. Paldies par dalību Līgai Kārkliņai, Zandai Krūmiņai, Undīnei Kuprevičai, Agitai Treimanei, Mārim Ozoliņam, Jānim Ozoliņam, Harijam Stankevičam, Madarai Rienhardei, Lotei Indriksonei, Laurai Dāboliņai, Kristīnei Rubikai, Aelitai Šķesterei, Laumai Baltgalvei, Renātei Ilzei Donskai, Renāram Donskim, Uģim Tēraudam, Danai Gailei, Jurim Rievītim, Lailai Lambertei, Ilzei Krivašonokai, Aijai Atvarei, Elitai Pakalnei, Patrīcijai Petrovai. Visiem dalībniekiem tiks nogādātas pateicības un saldās balvas! Paldies atbalstītājiem SIA ''ROZE MJ'', Z/S ''EICĒNI'', SIA ''REAL BREAD- ''SENĀ HANZA''. Loterijā par balvām veiksminieki Renārs Donskis, Juris Rievītis, Lote Indriksone.