4.maijs - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena.

Mulsumu radīja ,,neizlasāmā, neskaidrā" pasākumu vēstošā afiša, kur tā īsti neko nevarēja saprast. QR koda lasītājs visā ieviesa skaidrību.

3.maija rītā ne tikai Latvijai svētki, bet arī skolēniem, jo no 2020.gada pavasara mēs nebijām kopā sanākuši skolas zālē uz kopīgu pasākumu. Direktore aicināja novērtēt brīvību, neatkarību, ko par brīvu tāpat neviens nedāvina. Ir jāciena sava valsts, tās vērtības, kuras, pirmkārt, esam mēs - cilvēki. Visatbildīgāk šajā saspringtajā posmā ārpusstundu nodarbībās ir strādājuši skolēni no 1. līdz 4.klasei, tāpēc arī viņi priecēja pārējos nelielā koncertiņā ar dziesmām un dejām.

Vecākās klases noskatījās ,,Atslēgas" dokumentālo filmu par Latvijas neatkarības atjaunošanas periodu. 

Visi skolēni, izmantojot lietotni ,,Actionbound", piedalījās starpdisciplinārajā stundā Straupes centrā, noslēgumā nonākot ,,baltā piknika" vietā, kur katra klase uz sava balti klātā pleda kārtoja cienastu un kopā svinēja svētkus. Pa logu skanēja mūzika, 9.klases meitenes aicināja pievienoties dejās. Saule, BRĪVĪBA, draudzība, zemenes, mēs paši - ko vēl vairāk šādā dienā var vēlēt sev un Latvijai!

Paldies par idejām un to īstenošanu skolotājām Aivai Gūtmanei, Evijai Tiltiņai! Paldies visiem skolotājiem, kas atbalstīja pasākuma tapšanas procesā!

Paldies mūsu atsaucīgajiem skolas ēdinātājiem Zvejnieku ģimenei!

Paldies mūzikas skolotājām Dainai Cukurai-Akmenei, Gunai Dālmanei un Gintai Berķei!

Paldies vecākiem par sarūpēto cienastu!

Paldies skolēniem par kopā pavadītajiem mirkļiem!