Latvijai ļoti piestāv īpašības vārds - skaista. Skaista ir Latvijas daba, cilvēki, pilsētas, dziesmas un vēl, un vēl… Tikai svarīgi katram latvietim to mācēt saskatīt un lepoties ar to. Pirmā valstiskās piederības sajūta bērnā noteikti nāk no ģimenes, pirmsskolā patriotismu stiprinām atbilstoši katram vecumposmam. Arī mēs, "Zīlītes", klausījāmies Latvijas valsts himnu, veidojām darbiņus, gatavojam kūku, gājām rotaļās un ar lielu aizrautību klājām svētku galdu. (4-gadīgo grupas "Zīlītes" audzinātāja Iluta Lauga)

Gatavojoties svētkiem, rotājām grupu - katrs līmēja māju, krāsoja karodziņu, kuru pielīmēja pie mājas, līmējām puķītes logiem. Iepriekšējā dienā kopā gatavojām svētku cepumu kūku.  17.novembra rītā katrs bērns līmēja filca piespraudes karoga formā, kuras  bērniem tika piespraustas pie apģērba. Klausījāmies himnu, dejojām, klājām galdu, ēdām kūku. (3gadnieku grupas "Ķipari" audzinātāja Vita Ekerte)

Lielās skolas bērni savu dzimšanas dienas dāvanu veidoja jau no novembra sākuma - katrs ieskatījās dabā, nofotografēja savu Latviju. Cits aicināja palīgā vecākus, brāli vai māsu, un tapa 102 fotogrāfiju galerija skolas mājaslapā. Tas reizē arī vienoja skolēnus, kas mācās skolas solā, ar tiem, kas zinības apgūst attālināti. Savas fotogrāfijas iesūtīja arī skolotāji.

Svētku nedēļas rītā zēnu ansamblis sūtīja visiem video sveicienu ar dziesmu. To varēja skatīties un klausīties skolas infoekrānā un skolas facebook lapā. Paldies mūzikas skolotājai Dainai Akmenei-Cukurai!

Pirmsskolas grupiņu svētku fotogrāfijas skaties galerijā!