Rūpējoties par topošo velosipēdistu praktiskās braukšanas iemaņu kvalitatīvu apguvi, CSDD projekta “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā” aktīvākajām skolām dāvina mācību laukuma aprīkojuma elementus. Lielo skolu grupā uzvarētāju laurus plūca Rīgas 6. vidusskola, vidējo skolu grupā par labāko atzīta Inčukalna pamatskola, savukārt mazo skolu grupā uzvarēja Straupes pamatskola.

Aizvadītajā 2018./2019. mācību gadā projektā “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā” piedalījās 223 skolas no visas Latvijas. Vairāk kā 10 000 bērnu čakli mācījās ceļu satiksmes noteikumus un kārtoja satiksmes drošības teorētisko eksāmenu, iegūstot velosipēdu vadītāja apliecību. Ikdienas novērojumi rāda, ka bērniem ir ļoti svarīgi zināt satiksmes drošības prasības, bet tikpat būtiski ir arī mācēt droši un apdomīgi braukt ar velosipēdu.

Paldies iepriekšējā mācību gada aktīvajiem 4. klases skolēniem un viņu neatlaidīgajai audzinātājai Anitai Lazdānei!