Teksts un foto no http://www.gribubutmobils.lv/

24.janvārī 6.-8. klašu konkursa par ceļu satiksmes drošību "Gribu būt mobils" reģionālais pusfināls notika Limbažu 3. vidusskolā. Uz sacensībām ieradās reģiona skolu komandas, kas bija parādījušas labākos rezultātus, risinot neklātienes uzdevumus: "Jautrie pūčulēni" no Ērģemes pamatskolas, "PRO meitenes" un "PONČIKI" no Pāles pamatskolas, "Aklās pūces" un "Zubri" no Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas, "Ceļinieki" no Jaunpiebalgas vidusskolas, "Absolut velo" un "Letiški" no Limbažu 3. vidusskolas, "Nosaukums" no Limbažu sākumskolas,  "Straupes džigiti" no Straupes pamatskolas. Pusfināla dalībnieki bija rūpīgi gatavojušies sacensībām pedagogu vadībā, tādēļ spēja visumā veiksmīgi tikt galā ar testiem, kas bija jāveic uz planšetdatora katram komandas dalībniekam individuāli. Izvērtējot katra skolēna sniegumu, veidojās kopaina par visas komandas apgūtajām prasmēm un zināšanām. Cīņas spars palīdzēja tikt galā arī ar sarežģītākiem jautājumiem. Pasākuma vadītāja atraktīvā komunikācija ar jauniešiem kliedēja spriedzi, kas sākotnēji raksturīga katrām sacensībām, un veicināja konkrētā uzdevuma padziļinātu izpratni. Demonstrējot savu un vērojot citu komandu mājas darbu prezentācijas, konkursanti guva vērtīgu pieredzi, kuru varēs izmantot, arī citkārt uzstājoties auditorijas priekšā.

Komandas konsultante - 6.klases audzinātāja Zane Berga: "Pirmajā, neklātienes kārtā, katram komandas dalībniekam bija jāatbild uz 30 jautājumiem par satiksmes noteikumiem un drošību. Pusfinālā iekļuva 10 komandas, kas bija ieguvušas augstāko punktu skaitu. Komandā "Straupes džigiti": Pēteris Martinsons, Elīna Jarmalaviča, Megija Keiša, Rinalds Ruža, Undīne Kuprēviča."