Saldumus vai izjokosim! 5.klases gatavība mācīties pamatskolnieku kārtā šogad notika Helovīna noskaņās.Mājas darbs- Vecās kurpes otrā dzīve. Visiem labi, pamatoti stāstījumi par kurpes noformējumu- hobijs, bērnības atmiņas, ceļojums, mazās māsas ienākšana ģimenē. Saldumus varēja nopelnīt, atbildot uz jautājumiem erudīcijas konkursā.Erudītākie šogad Rodrigo un Renārs.Skolotājas Lailas Lambertes sagatavotā sportiskā aktivitāte prasīja daudz spēka un izturības. Sportiskākais šogad Markuss.Jauns pārbaudījums- slepenā soma, no kuras, neredzot jāizņem kāda lieta un jāpamato, vai tā skolēnam skolā vajadzīga.Vēl viens jauns pārbaudījums- zīmējumu konkurss "Meitene vējā". Paldies Diānai, Evai, Madarai par pasākuma vadīšanu!