2019.gada nogale skolēniem - saspringts laiks: gan pārbaudes darbi, gan klašu eglītes, gan mēģinājumi, koncerti. Tam visam, protams, jāgatavojas jau no rudens, lai Ziemassvētku laiks pienāktu kā balva.

Balvu skolēniem bija sagādājuši mūsu labvēļi Joop un Coby Fuijkkinki no Holandes, šogad svētkus svinot klātienē, kopā ar mums. Viņu dāvana - Kašera Sapņu fabrikas muzikālā izrāde par trim eglītēm, par draudzību, mērenību, prasmi svinēt svētkus.

Koncerta 2. daļā - skolēnu koncertuzvedums "Kad pasaku tēli satiekas". Kad atdzīvojas un sāk runāt pasaku tēli, tad tikai mēs saprotam, cik kādam svētku laiks ir bīstams un skumjš. No cilvēku vēlmes Ziemassvētkos ēst piparkūkas bēg Piparkūku vīriņš. Vinnijs Pūks jau pirms ziemas izēdis savus medus krājumus, bet ziemas kā nav, tā nav. Sarkangalvītei vecmāmiņa vienmēr svētkos dāvina vilnas zeķes, bet meitene vēlas Vinniju Pūku. Sniegavīrs Olafs nekad nav bijis nosauļojies, Sids toties zina, kas notiek Āfrikā, un cenšas draugus atrunāt no bīstamā ceļojuma, lelle palīdz visiem izprast savus talantus, viņa iemāca arī būt draudzīgiem. Svarīgi, ka mēs cits citu saprotam, atbalstām, uzmundrinām, iepriecinām. Draugu ceļojumu papildināja ansambļu dziesmas, dejotāju raitie soļi. 

Pēc direktores pateicībām mācībās čaklākajiem - loterija. Loteriju arī dāvināja mūsu Holandes draugi. Vissirsnīgākais PALDIES Jopp un Coby Fuikkinkiem!

Foto - galerijā